O NÁS

Studio Beauty je splněním jednoho dětského snu a již od roku 2008 úspěšně poskytuje individuální a díky prvotřídní německé značně Babor velmi profesionální a luxusní kosmetické ošetření šité na míru každé klientce či klientovi. Díky naší péči odchází každá klientka s pletí v její nejlepší možné kondici a jako bonus dokonale odpočatá a zrelaxovaná. Salon založila Xenie Mládková a časem se připojila i dcera Gabriela a tak vznikl rodinný podnik, ve kterém je kvalitní ošetření a individuální přístup pouze začátek. 

Přijďte se k nám nechat rozmazlovat.

 

BABOR

Umění precizní péče o pleť

Vše začalo v roce 1956 a od té doby až dodnes je Babor v Německu průkopník v oblasti profesionální péče o pleť a výzkumu kosmetiky. Babor receptury jsou založeny na inovativních aktivních složkách a luxusních a na míru vytvořených ošetřeních. Společnost provádí vlastní výzkum a vše od nápadu až po výslednou nádobku je vyrobeno v Německu. 

Společnost Babor si je také vědoma potřeby udržitelnosti a k životnímu prostředí se chová odpovědně a s nejvyšším respektem. Používá pouze zelenou elektřinu, reklamní materiály tiskne na papír s FSC certifikátem a doprava zboží do celého světa z Cách je uhlíkově neutrální. Žádný výrobek Babor není testovaný na zvířatech. 

  • Facebook - White Circle

© 2018 Studio Beauty Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now